Новости

21.08.2020Зі святом Незалежності!

Наш колектив щиро вітає Вас із Днем Незалежності України!

Нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави! Це свято передає дух патріотизму та гордості за нашу націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.
Читать далее

26.06.2020З Днем Конституції України

28 червня наша держава відзначає особливе свято — День Конституції України.

Нехай ніколи не залишає Вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.
Читать далее

12.05.2020Увага! Сезон гроз.

Шановні абоненти та гості сайту, хочеться в чергове Вам нагадати про правила користування електроприладами під час грози.

Гроза є некерованим стихійним природним явищем. Вона здатна пошкодити велику частину пристроїв мережі. Грозовий розряд між хмарами, в прилеглому районі, здатний вивести з ладу велику частину мережевої апаратури та комп’ютерів. Це відбувається в момент розряду блискавки, через виникнення електромагнітної індукції і струмів розтікання в будь-яких металевих провідниках. При цьому комп’ютер піддається ризику, як з боку підключеного проводу комп’ютерної мережі, так і з боку електроживлення. Читать далее

07.05.2020Вітаємо із травневими святами (графік роботи)

Прийміть найщиріші вітання Від нашої компанії. Від щирого сердця вітаємо Вас з днем закінчення війни та Великим днем Матері. Нехай лихо обходить нас стороною, Ніколи знову. Та всім матусям бажаємо міцного здоров’я, щоб Ваші діти радували Вас та берегли. Всіх благ!
Читать далее

17.04.2020Привітання на Великдень

Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ! Здоров’я Вам та вашим рідним!
Читать далее

28.03.2020Карантин.

Шановні Клієнти, у зв’язку з карантинними заходами велика кількість людей перебуває вдома, і багато питань вирішують саме в Інтернеті, чим створюють нестандартне навантаження на мережу. Ми, в свою чегру, компенсуємо потреби Клієнтів, і забеспечуємо Вам стабільний та безперебійний доступ. Але є деякі моменти на які ми вплинути не можемо. Так, наприклад, відеоплатформи YouTube та Netflix зменшили якість трансляції в Європі, щоб уникнути перевантаження на мережу у зв’язку з тим, що мільйони європейців через коронавірус працюють дистанційно і багато дивляться відео.
Читать далее

19.03.2020Коронавірус

До уваги наших користувачів.
Через застережливі міри, ми в свою чергу, рекомендуємо Вам утриматись від будь-яких переміщень у зони скуплення людей.
Не дивлячись на те, що наш офіс обробляється згідно усіх санітарних норм, ми просимо Вас утриматись від візитів. Натомість нагадуємо, що ви маєте можливість поповнювати свій баланс будь-якою банківською картою Visa/MasterCard через особистий кабінет за цим посиланням Тут в іншому випадку ми йдемо Вам на зустріч у відстрочці платежу.
Читать далее

06.03.2020Вітаємо з 8 березня!

Любі жінки, від щирого серця вітаємо Вас з 8 березня і бажаємо щоб у Ваших серцях завжди розквітала весна! Щастя і кохання Вам, здійснення мрій!

Нагадуємо, що 9-го вересня офіс не працює.


Читать далее