Новини

26.03.2022Наш офіційний Telegram-канал @elitenet_kr_ua

Ми пропонуємо наш офіційний telegram-канал: ISP “EliteNet”

На каналі ми розміщуємо інформацію про тех.роботи, аварії та іншу важливу інформацію.
Не завжди всю оперативну інформацію ми публікуємо на сайтi, тому запрошуємо підписатися на наш канал @elitenet_kr_ua, якщо ви не бажаєте встановлювати додаток Telegram, то пропонуємо web-версію канала: @elitenet.kr.ua
Continue reading

26.03.2022Зв’язок тимчасово відновлено.

Зв’язок відновлено, але 27 березня, на протязі дня, тимчасово буде відключення для подальшого ремонту магістральної лінії.

25.03.2022Пошкодження оптичної магістралі.

Увага.

Внаслідок ракетного обстрілу в м.Київ, пошкоджено основну (вчора) та резервну (сьогодні) оптичні магістралі.

Час ремонту, поки що невідомий.

25.02.2022Залишайтесь On-line!

Шановні Абоненти!

У зв’язку із війною росії проти України, ПОВІДОМЛЯЄМО : якщо на момент списання абонентської плати на Вашому рахунку буде недостатньо коштів або у Вас тимчасово немає можливості поповнити рахунок – наша компанiя не буде припиняти надання послуг (доступу до мережі Інтернет).
Вам необхiдно звернутися до служби технічної підтримки за телефонами:
(095) 693-90-99 або (097) 995-50-50.

24.02.2022Надзвичайний стан!

Шановні абоненти!

Наразі наші мережі працюють у штатному режимі і ми готові до підтримки такого режиму роботи. Проте багато вузлів в українському сегменті інтернету недоступні через масові атаки на хостинг провайдерів. Ми звертаємось до абонентів із проханням відповідально поставитись до ситуації, що склалася і виконувати прості поради: Continue reading

20.12.2021З Новим роком та Різдвом Христовим! (графік роботи)

Нехай наступний рік допоможе вам здійснити найзаповітніші мрії і реалізувати найдивовижніші плани, вирішити складні завдання і досягти нових висот. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя у родині, затишку в оселях і любові у серцях!
Звертаємо  Вашу увагу, на роботу компанії в святкові дні:

Continue reading

27.09.2021Аварiйні роботи

Шановні користувачі мережі, 30.09.2021 в період з 9:00 до 15:00, в зв’язку з аварiйними роботами, очікується відключення Інтернет.

19.08.2021З Днем Незалежності! 30 річниця Незалежної України!

Від душі вітаємо Вас зі знаменною датою – Днем Незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з Нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти та радіти!
Continue reading