21.05.2021Увага, грози!

Шановні Абоненти!

Дуже просимо Вас та нагадуємо, що необхідно дотримуватися правил користування мережею під час дощу:

  • від’єднайте кабель від мережевої карти комп’ютера (маршрутизатора, бездротової точки та ін.);
  • відключіть мережевий кабель живлення від комп’ютера;
  • відключіть мережевий кабель живлення від ТВ, або ТВ-приставки.
    якщо антена підключена до ТВ-тюнера комп’ютера – вимкніть і її. Якщо ви надовго залишаєте будинок, вимкніть мережевий кабель і кабель 220V від системного блока.

Гроза є некерованим стихійним природним явищем. Вона здатна пошкодити велику частину пристроїв мережі. Грозовий розряд між хмарами, в прилеглому районі, здатний вивести з ладу велику частину мережевої апаратури і комп’ютерів. Це відбувається в момент розряду блискавки, через виникнення електромагнітної індукції і струмів розтікання в будь-яких металевих провідниках. При цьому комп’ютер піддається ризику, як з боку підключеного проводу комп’ютерної мережі, так і з боку електроживлення.

Під час дощу використання мережі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. На час грози необхідно відключати кабелі локальної мережі та мережі 220V від комп’ютера. Також не забувайте, що під час дощу, через пошкодження Вашого інтернет-кабелю, можливе попадання води в комп’ютер / роутер / ноутбук. В наслідок чого, може пошкодитись обладнання.

За пошкодження Вашого обладнання, через блискавку / воду / туман / спеку або іншi природнi явища, – адміністрація мережі відповідальності не несе.